Başkan Demirgil güven tazeledi

Başkan Demirgil güven tazeledi

MEHMET TIRPAN

Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odasının Olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda esnaflar mevcut Başkan Hakan Demirgil ile yola devam dedi. Tek liste ile gidilen seçimde Demirgil yeniden güven tazeledi.

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda mevcut Başkan Demirgil, Odalarının yapmış oldukları ve yapacakları çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Divan başkanlığının gözetiminde yapılan seçimde Oda üyeleri oy kullandı. Genel Kurulun ardından açıklamalarda bulunan Başkan Hakan Demirgil, Görev süreleri boyunca hep üyelerinin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Üyelerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı da teşekkür eden Demirgil, “Hep birlikte bir çok işi başardık. İnşallah yeni dönemde de güç birliği yaparak bir çok projeyi hayata geçireceğiz. Her zaman yönetimimizle sizlerin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Şahsıma oy veren vermeyen bütün esnaf kardeşlerime teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.,

Tesviyeciler Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odasının Yönetim Kurulunda Halil İbrahim Güneş, İrfan Körpi, , Bülent Ayaz, Ahmet Tutaş, Zekeriya Çırçır, M.Murat Abay, Denetim Kurulunda ise Erdal Gürbüz, Murat Çeliker, Mustafa Taşkan yer aldı.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER