“Basın başlı başına bir kuvvet”

MELTEM DUMAN

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

STB’nın ev sahipliği yaptığı programa, Gazetemizin Yönetim Kurulu Başkanı Kadriye Geneş ve birçok gazeteci katılım sağladı.

Programda açıklamalarda bulunarak basın mensuplarıyla birlikte olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Başkan Hastaoğlu; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlediğimiz kahvaltı programına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizleri şahsım ve borsamız adına saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Gazetecilik, bir iş ve meslek olmakla birlikte aynı zamanda yapılan işin niteliği ve vasfı itibarıyla bir kamu hizmetidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi “Basın, Milletin müşterek sesidir. Basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir” ilkesinden hareketle, zaman mefhumu gözetmeden zor şartlar altında çalışmalarını sorumluluk bilinci içerisinde sürdüren siz değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Programın sonunda Basın mensuplarına çeşitli hediyeler verildi. Memleket Gazetesi olarak Ticaret Borsası ve üyelerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2022, 16:18

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20