BAKIM ONARIM DEPOLARI HAZIR

Sivas Belediyesi tarafından Şehir merkezinde kalan bakım onarım depolarının şehir dışına taşınması için başlatılan çalışma ile Belediye bünyesinde bulunan saha amirliğine yeni bakım onarım depoları inşaa edildi. Belediye Başkanı Aydın, “İdari binanın yanı sıra belediyenin saha birimlerinin de olacağı bir merkez olacak” dedi.

BAKIM ONARIM DEPOLARI HAZIR

Sümeyra DENİZ

 

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın devam eden projelerde ki incelemelerini sürdürüyor. Kısa bir süre içerisinde yeni yerine taşınması planlanan bakım onarım depolarını da inceleyen Başkan Aydın beraberindeki heyete çalışmalar hakkında bilgi verdi.  Aydın, “Eski Özbelsan yerine şehir merkezinde kalması ve binaların bakımsız ve niteliksiz olması nedeniyle gerekli ekipmanları yerleştiremediğimiz için tesisimizi sağlı-sollu hangarlardan oluşacak şekilde buraya taşıyacak bir proje yaptık. İçerisinde vinçler ve değişik ekipmanlar var. Boyahane, kaporta, şase, elektrik, marangozhane, lastikhane, demirhane gibi belediyenin ihtiyacı olan bütün park-bahçe, araç-gereçlerin bakımı gibi faaliyetlerin yapıldığı merkez burası olacak.” dedi.

 

Daha konforlu ve fonksiyonel bir çalışma alanı olacağına değinen Aydın, “Tesise bir tarafından giriş, diğer tarafından çıkış şeklinde, idare bölümü orta kısımda açık alan olarak kullanılacak. Hepsinin otomatik kapıları var. Bu alanda idari binanın yanı sıra belediyenin saha birimlerinin de olacağı bir merkez haline dönüşecek.'' ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 05:45

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER