Artık yok satıyor

SEYİT ÖMER YILDIZ

Cep telefonu teknolojisinin ilk ürünlerinden olan tuşlu telefonlar son bir kaç yıldır çöpe atılırken şimdilerse ise yok satmaya başladı.

Cep telefonu alım satımı yapan Cengizhan Eker; “ Eskiden tuşlu telefonlar çok kullanıyordu gelişen teknoloji ile beraber herkes dokunmatik ekranlı kameralı telefonları kullanmaya başladılar. Dolayısı ile tuşlu telefonlarda para etmez hatta çöpe atılır olmuştu” dedi.

Eker; “ Ancak günümüzde ise yaşlılara kullanım kolaylığı sağlaması ve askerlerin kullanabilmesi stoklarıda tüketti neredeyse. Kimsenin yüzüne dahi bakmadığı tuşlu telefonlarda taleplere yetişmekte zorluk çekiyoruz. Askerlik görevinde de erlerin kullanması amacıyla kısmen kullanımına izin verilen tuşlu telefonlar yeniden bu sayede gündeme geldi” ifadelerini kullandı.

Cengizhan Eker; “ Şuanda tuşlu telefonların fiyatları 250 TL ile 600 Tl arasında değişen fiyatlarla satıyoruz. Birçok çeşit bulunuyor. İhtiyacı olan geliyor ihtiyacına en uygun cevabı bulabilecekleri telefonları alabiliyorlar” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 16:14

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER