Aranan çiftçinin ağaca asılı cesedi bulundu

TOKAT'ın Erbaa İlçesi'nde geçen pazar gününden bu yana kayıp olan 3 çocuk babası çiftçi 40 yaşındaki Mahir İşsever'in bir tarladaki ağaca asılı cesedi bulundu. İntihar ettiği sanılan İşsever'in cesedi otopsi yapılmak üzere Amasya'ya gönderildi..

Aranan çiftçinin ağaca asılı cesedi bulundu

TOKAT'ın Erbaa İlçesi'nde geçen pazar gününden bu yana kayıp olan 3 çocuk babası çiftçi 40 yaşındaki Mahir İşsever'in bir tarladaki ağaca asılı cesedi bulundu. İntihar ettiği sanılan İşsever'in cesedi otopsi yapılmak üzere Amasya'ya gönderildi.
Erbaa'ya bağlı Aşağıçandır Köyü'nde çiftçilik yapan Mahir İşsever, geçen pazar günü kendisine ait tarlaya gittikten sonra bir daha evine dönmedi. Bunun üzerine yakınları durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramadan bir sonuç alınamadı. Bugün öğle saatlerinde köy merkezine yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan tarlalara çalışmak için giden köylüler, tarla kenarında ağaca asılı duran cesedi gördü. Olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından yapılan incelemede cesedin çiftçi Mahir İşsever'e ait olduğu belirlendi. İntihar ettiği sanılan Mahir İşsever'in cesedi, olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Amasya'ya gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER