“Amacımız vatandaşın hayatını kolaylaştırmak”

“Amacımız vatandaşın hayatını kolaylaştırmak”

MEHMET TIRPAN

Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kava,k PTT hizmetlerine vatandaşların daha rahat ulaşabilmesi adına valilik ek bina içerisine PTT şubesi açtıklarını söyledi.

Gün geçtikçe gençleşen PTT hizmet kalitesini ve çeşidini gelişen teknolojiye paralel olarak artırmaya devam ettiklerinin altını çizen Başmüdür Kavak, “Amacımız vatandaşın hayatını kolaylaştırmak. Valilik ek binası içerisinde açılan şubemiz aracılığı ehliyet, kimlik pasaport, vergi, elektrik, su, doğalgaz gibi ödemeler yapılabilecek. Aynı zamanda her türlü posta kargo hizmetleride verilecek” dedi.

Yeni açılan şube de bankacılık işlemlerinin de yürütülebileceğini aktaran Kavak, “PTT, uzun yıllar boyunca posta ve haberleşme alanlarındaki faaliyetleriyle önemli işlemler üstelenen kurumumuz günümüzde ise hizmet çeşitliliği, yaygın erişim ağı, milletimizin nezdindeki güvenilirliği, yenilikçi bakış açısı, kaliteli iş ve işlemleriyle hizmet yolculuğuna Posta, Banka ve Lojistik alanlarında devam etmektedir. Güçlü Türkiye’nin yenilenen kuruluşu PTT hizmet çeşidini artırarak gelişen teknolojiye paralel olarak her geçen gün kendini yenileyerek Çağımız Teknolojik gelişmeleri başarılı bir şekilde hizmetlerine yansıtan şirketimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma, insanımızın refah ve mutluluğunu artırma ve ülke ekonomisine azami katkı sunma şiarıyla faaliyetlerine devam etmekte, aynı zamanda daha modern ortam ve mekânlarda hizmet sunulması için tüm iş yerlerini de yenileme projelerini sürdürmektedir” ifadelerini kullandı.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER