Amacımız Sivas’ta oy yüzdesini artırmak

AK Parti Sivas Milletvekili aday adaylığını açıklayan Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, hedeflerinin Sivas’taki oy sayısını daha da artırmak olduğunu söyledi. Ekinci, ‘Genel Merkezimizin uygun gördüğü pozisyonda aynı hedefte ilerleyeceğiz’’ dedi.

Amacımız Sivas’ta oy yüzdesini artırmak

YÜKSEL MENEKŞE

AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci, partisinin Sivas Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. Ekinci adaylı açıklamasında, ‘’Partimizde İl Başkan Yardımcılığı, İl Genel Meclis üyeliği ve 15 Eylül 2015 tarihinden itibaren de Kadın Kolları İl Başkanlığı görevini büyük bir onur ve gururla ifa etmekteyim. Allah nasip ederse 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Sivas Milletvekili aday adayı olduğumu aziz hemşerilerimize saygı ile duyurmak istiyorum. Aday listelerimiz netleşene kadar partimizde Kadın Kolları Başkanı olarak görevime devam ediyorum. Aday olarak yer almamam durumunda görevime Genel Merkezimizin oluru ile devam edeceğimi ifade etmek isterim’’ dedi.

Parti seçim süreci çalışmaları kapsamında Ankara’da bulunan Ekinci, hedeflerinin Sivas’taki oy potansiyelini daha da artırmak olduğunu söyleyerek, genel merkezin uygun gördüğü pozisyonda bu hedef için mücadeleyi sürdüreceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2018, 04:45

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER