Albayrak Genel Başkan seçildi

Sivas’ta Türk Ulaşım Sen Şube Başkanlığı görevinde önemli çalışmalar yapan Mustafa Nurullah Albayrak, adaylığını koyduğu Türk Ulaşım Sen 6. Olağan Kongresinde Genel Başkan seçildi. Albayrak’ın başkanlığı Sivas’ta olduğu kadar diğer illerde de büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Albayrak Genel Başkan seçildi

YÜKSEL MENEKŞE

Türk Ulaşım Sen Başkanlığı görevini hemşerimiz Mustafa Nurullah Albayrak devraldı. Sendikanın Sivas Şube Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Albayrak, ‘Daha fazla hizmet’ parolası ile aday olduğu genel başkanlık seçimi kazanarak Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı seçildi. 24 Şubat Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul sonrası sendikadan yapılan açıklamada,  ‘’Genel Kurulumuzda delegelerimizin kullandığı oylar neticesinde, Genel Başkanlığa M. Nurullah Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise A. Özkan Ertekin, Filiz Şahin, Vedat Emre ve Fuat Demirdöğer seçilmiştir’’ denildi.

Sivas’ta, başta ulaşım olmak üzere her alanda verdiği mücadele ve çalışmalar ile büyük takdir toplayan Albayrak’ın genel başkanlığı Sivas’ta büyük bir memnuniyetle karşılanırken, Türk Ulaşım Sen’in şubesinin bulunduğu diğer illerden de memnuniyet mesajları yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 05:55

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER