AK Partililer bayramlaşma programında buluştu

AK Parti Sivas İl Başkanlığı ve Sivas Belediyesi birlikteliğinde Tarihi Buruciye Medresesinden bayramlaşma programı düzenlendi.

AK Partililer bayramlaşma programında buluştu

ŞEREF GÜLMEZ

AK Parti Sivas İl Başkanlığı ve Sivas Belediyesi birlikteliğinde Tarihi Buruciye Medresesinden bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma Programında aynı zamanda AK Parti'nin kuruluş yıldönümü nedeniyle pasta kesildi.Buruciye Medresesi içerisinde düzenlenen Bayramlaşma törenine TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habib Soluk, Semiha Ekinci, Sivaslı İstanbul Milletvekilleri Abdullah Güler, Nevzat Şatıroğlu ve Osman Poyraz da katıldı.Bayramlaşma programının açış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, sözlerine Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlayarak başladı. AK Parti'nin 18. Kuruluş Yıldönümüne de değinen İl Başkanı Aksu, " AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. AK Parti Sivas teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizin ve milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan AK Parti; umudun ve inancın adı olmuş, coğrafyamızda ve dünyada Türkiye’yi önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir.14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.AK Parti olarak; ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ şiarıyla millete hizmet yolunda her türlü meşakkatle, badirelerle boğuşarak bugünlere geldik. Ülkemizin şahlanışının başlatıldığı o tarihten bugüne yapılamayanı yaptık, başarılamayanı başardık ve başarmaya da devam edeceğiz" diye konuştu.Aksu'nun ardından Milletvekilleri selamlama konuşmaları gerçekleştirerek Sivaslı vatandaşların bayramını kutladı.              

18. YILA ÖZEL PASTA KESİLDİ

Konuşmaların ardından AK Parti'nin 18. Kuruluş yıldönümü nedeniyle üzerinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu pasta kesildi.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER