Afrin’den Sivas’a selam

Zeytin Dalı Harekatına katılan kahraman Mehmetçik, Afrin’de destan yazarken, Türk milleti her kesimden Mehmetçiğe moral desteği sağlıyor. Harekata katılan Mehmetçik’te her fırsatta memlekete olan desteklere cevap veriyor. Sivaslı bir Mehmetçik askeri araca ‘Afrin’den Sivas’a Selam’ yazarak memleketine selamlar gönderdi.

Afrin’den Sivas’a selam

YÜKSEL MENEKŞE

Suriye’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatındaki son durum hakkında bir açıklama yapan Genelkurmay Başkanlığı, ‘’Hudutlar ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin'de PYD/YPG/PKK/KCK ve DEAŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş halkı teröristlerin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla 20 Ocak'ta başlatılan harekat sürüyor. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında gerçekleştirilen operasyonda, Racu bölgesinde bir mühimmat imalathanesi ve kullanıma hazır çok miktarda ağır silah mühimmatı ele geçirildi. Harekatın başlangıcından bu yana etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3530 oldu’’ dedi.

Harekata katılan Mehmetçiğe ülkenin her kesiminden destek yağarken, Mehmetçik’te her fırsatta desteklere cevap veriyor. Sivaslı bir Mehmetçik askeri araca ‘Afrin’den Sivas’a Selam’ yazarak memleketine selamlar gönderdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 04:20

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER