Afrin, siyasi ayrılıkları bitirdi

Sivas’ta düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtına destek yürüyüşü sonrası, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Hızal Memur Sen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Sağlık Sen Sivas Başkanı Zileli, ‘’Milli değerler ön plana çıktığında, herkes kendi siyasi görüşünü bir kenara bırakarak bayrağını alıp cepheye koşacak. Yürüyüşümüz bunu gösterdi’’ dedi.

Afrin, siyasi ayrılıkları bitirdi

YÜKSEL MENEKŞE

Geçtiğimiz günlerde Sivas’ta düzenlenen ve binlerce vatandaşın katıldığı Zeytin Dalı Harekâtına destek yürüyüşü sonrası, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Hızal, yürüyüşü düzenleyen Memur Sen’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Efe Zileli ile görüşen Hızal ve dernek üyeleri yürüyüşün anlamından söz etti. Başkan Hızal, ‘’Sivas’ta Memur Sen başkanlığında bütün STK’larımızın katılımıyla gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtına destek yürüyüşü düzenlendi. Memur Sen camiasının bütün illerde yapmış oldukları, ülkenin birlik ve bütünlüğüne destek amaçlı faaliyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Efe Zileli ise yaptığı konuşmada, ‘’Yürüyüşümüzü, tüm STK ve siyasi partilerin katılımıyla gerçekleştirdik. Bu da bizi sevindirdi çünkü Sivas’ta birlik beraberlik oluştu. Milli değerler ön plana çıktığında, herkes kendi siyasi görüşünü bir kenara bırakarak bayrağını alıp cepheye koşacak. Ülkemiz zengin, biz yoksulluk içerisinde Çanakkale’de 250 bin şehit vermiş bir milletiz. Bugün çok şükür Mehmetçiğimizin hiçbir sıkıntısı yok. Mehmetçiğin bizden istediği sadece dua’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 18:36

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER