Afrin Şehitleri için dua edildi

Doğanşar İlçesinde öğrenim gören öğrenciler Afrin Şehitleri için dua etti. İlçe merkezinde bulunan Yeni Cami’nde çok sayıda öğrenci, öğretmen, idareci ve vatandaşın katımıyla gerçekleştirilen programda İlçe Müftüsü Recep Eren ve vatandaşlar katıldı.

Afrin Şehitleri için dua edildi

Mehmet TIRPAN

Suriye’nin kuzeybatısını terör örgütlerinden temizlemeye yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytindalı harekâtında şehadet mertebesine erişen Güvenlik güçleri için öğrenciler tarafından hatim-i şerif ve mevlit okundu.

Kadı Burhaneddin öğrenci meclisleri projesi kapsamında Doğanşar Çok Programlı Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen mevlit programında öğrenciler tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılması, mevlid-i şerif ve ilahilerin okunmasının ardından tüm şehitlerimizin ruhuna ithafen dualar edildi.

Öğrencilerin milli şuur ve manevi değerler yönünden de gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla bu etkinliğin düzenlendiğini söyleyen ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Takcı programa katılanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 04:55

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER