10 yıl sonra yeniden dava süreci başlatıldı

SEYİT ÖMER YILDIZ         

Trafik ve İş Kazası Mağdurları Dayanışma Derneği Başkanı Emirhan Koçakoğlu, Yıldızeli İlçesindeki bir vatandaşın 10 yıl önce oğlunu kaybettiği kaza ile ilgili kolları sıvayarak çalışma başlatıklarını söyledi.

Koçakoğlu açıklamasında; “Derneğimiz faaliyetlerini sadece Sivas olarak değil 16 ilçesinde yürütmektedir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşadığı zorlu süreçlerde yaptığımız hizmetle onların bu mağduriyetlerini giderilmesi için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Yeni kurulan bir dernek olmamıza rağmen şuana kadar vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz” dedi.

Başkan Koçakoğlu; “Yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında yaklaşık 1 ay önce derneğimize başvuran Yıldızeli ilçemizden Muzaffer Eker isimli vatandaşımız 10 yıl önce meydana gelen trafik kazasında oğlunu kaybetmiş ve o dönem alınan karar ile birlikte ciddi bir mağduriyet yaşamıştır. Dernek olarak Muzaffer amcamızın sorununu gidermek için yeniden bir dava süreci başlatmış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

Koçakoğlu; “Bizler, Trafik ve İş Kazası Mağdurları Dayanışma Derneği olarak kamuoyunda danışmanlık merkezi olarak çalışan firmalardan çok farklı hizmet yürütmekteyiz. Derneğimiz bir hasar danışmanlığı firması değil, mağdur ya da mağdur yakınlarının zor günlerinde yanlarında olarak haklı mücadelesinde birlikte hareket etmektedir. Trafik ve İş Kazası Mağdurları Dayanışma Derneği olarak vatandaşlarımız, mağduriyetlerinin giderilmesi için derneğimizi ziyaret edebilirler” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 16:49

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER