Kuyumculardan dolar kampanyasına destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla başlatılan döviz bozdurma kampanyasına Sivas Sarraf ve Kuyumcular Derneği destek verdi. Sivaslı kuyumcular 5 bin dolar bozdurup altın alanlara 1 gram altın hediye edecek.

Kuyumculardan dolar kampanyasına destek

Kuyumcular odasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek.

Sivas Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Taner Deliktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Deliktaş, burada yaptığı açıklamada, Batılı emperyalist güçlerin Türkiye'ye sinsice saldırı planlarının terörizmden sonra ekonomi ile başladığını belirtti. "Bu şer güçler, ülkemizi zora sokup kendi planlarına dâhil etmek istiyorlar." diyen Deliktaş, şöyle konuştu: "İşte bu bağlamda Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına uyararak bu kampanyayı destekliyoruz. Milli paramıza yönelmek demek ekonomisi güçlü Türkiye demektedir. Vatandaşlarımıza ve hemşerilerimize çağrımız yatırımlarını altına yapma yönündedir. Daha güçlü bir Türkiye ekonomisi için milli paramıza yöneliş ve altına yatırım diyoruz. Altın insanoğlunun tarihi boyunca zenginliğin asaletin, zarafetin, estetiğin simgesi olarak insanlığın hizmetine sunulmuştur. Günümüzde halkımız arasında çok müstesna yere sahiptir. Kısacası zevk ve yatırımın birleştiği tek alan olmuştur. Sivas Sarraf ve Kuyumcular olarak, bu kampanyaya destek verip 5 bin dolar bozdurup altın alana 1 gram altın vererek istikrarın yanında olduğumuzu her zaman gösterdiğimiz gibi bugün de göstermeye devam edeceğiz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 08:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir KARADAŞ
Bekir KARADAŞ - 1 yıl Önce

Tam komedi.

SIRADAKİ HABER