Kurban Bayramı öncesi maaşlar 8-9 Eylül'de ödenecek

Başbakan Binali Yıldırım müjdeyi verdi. Maaşlar Kurban Bayramı öncesinde ödenecek. Ödeme yapılması beklenen tarih ise 8-9 Eylül olarak belirlendi. Kurban Bayramı öncesi maaş ödemeleri hangi tarihde yapılacak sorusunun yanıtı da bulunmuş oldu.

Kurban Bayramı öncesi maaşlar 8-9 Eylül'de ödenecek

Başbakan Binali Yıldırım kurban bayramı öncesinde müjdeyi verdi. Memur ve emeklilere çifte bayram müjdesini veren Başbakan Binali Yıldırım, maaş ödemelerinin bayram öncesi yapılacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile SGK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş ödemelerini kurban bayramı öncesine alındığını söyleyen Başbakan Yıldırım, bu konuda bakanlıklara talimat verdiğini söyledi.

ÖDEME TARİHLERİ 8-9 EYLÜL

Başbakan Binali Yıldırım'ın müjdesinin ardından ödeme tarihleri konusunda da kafalarda ki soru işaretlerine son verilmiş oldu. Başbakan Binali Yıldırım'ın talimatı sonrasında kurban bayramı öncesi ödemelerin 8-9 eylül 2016 tarihnlerinde yapılmasına karar verildi.

ÇİFTE BAYRAM

Memur, SGK ve Bağkur emeklileri bu haber ile birlikte adeta çifte bayram yaşamış oldu. Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür eder emekliler, devletin kendilerine sağladığı bu imkanın bayram öncesinde çok önemli olduğunu ifade ederek "Başbakanımıza teşekkür ediyoruz" dediler.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER