DUALARIMIZ SİZLERLE 
DUALARIMIZ SİZLERLE
Bekir ÇÖL

DUALARIMIZ SİZLERLE

Bu içerik 791 kez okundu.

Şırnak ve Diyarbakır’da 16 Allah’ın aslanı şehit düştü. Diyarbakır Lice’de 3, Şırnak’ta ki helikopter kazasında 13 kahraman şehit düştü. Kanla kazanılan topraklar yine kan vererek savunulmaya devam ediyor edecek de.

AKILSIZ AKILLILAR

Bu acılı günde dahi bir ve beraber olmayı beceremiyoruz. Sosyal medya sitelerine bakınca bir çok kişi  bir anda güvenlik uzmanı veyahut bölge şartlarını çok iyi bilen birer kahraman kesiliyor. Daha elinin tersini düzünü bilmeyen, adını söylerken dahi 2 saniye düşünen yarım akıllı çıkmış “Bu işte bir iş var, koskoca helikopter incecik tele takılır da düşer mi?” diyor. Bak hele soytarıya bak. Bu zamana kadar hiçbir işe yaramamış hiçbir faydası olmayan kişiler bir anda “bilge” kesiliyorlar.

Aslında çok umursamamak lazım ama insanın kanına dokunuyor. Ciğerimiz yanarken, elleri semaya açıp dua etmek yerine şaibe aramak ne örfümüzde vardır nede geleneğimizde. Hele ki şerefimizde hiç yoktur.

Bu sosyal medya adamı rezilde eder vezirde. Vezir olanı görmedim henüz.

HAİNLİĞİ KUTLAMAK

Türkiye’nin içindeki hainlerin birkaç ağacı bahane ederek günlerce Türkiye’yi perişan edenlerin yıl dönümüymüş. Bak hele. Ellerine pankart alan, isimler sayarak “Ölümsüzdür” diye slogan atanlar siz bu ülkenin, yatağın altında saklanılarak kazanıldığını sanırsınız. Bu arada yatağın altında saklananlar sizin gibi zihniyetlere sahip olanlardı. Bu ülkeyi gerçekten kazananlar ise 2 saniye sonra şehit olacağını bilerek cepheye gidenler Mehmetçiklerdir. Ama siz bu Mehmetçiklere dua etmezsiniz, Mehmetçiklere kurşun sıkanlar için yas tutarsınız.

Bu arada, bu ülke kan ile kazanıldı kan vermeye devam eder ve kanının son damlasını verende milyonlar olur.

KADIN OLMAK

Şehit Yarbay Songül Yakut gibi kadın olmak bir de kırmızı fularlı terörist gibi kadın olmak. Aslında mesele burada. Birisi milyonların duaları ile anılır diğer ise terörist diye. Babasız büyüyen kahraman bir annenin evladı Songül Yakut. Şehadet şerbetini içen aldığı sayısız ödüle rağmen üzerine atılan iftiralara aldırmadan ülkesine ve milletine hizmet eden bir melek. Diğeri ise kırmızı fularlı terörist işte.

Mekânın Cennet Olsun Songül Komutanım.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BBP'li Ürgüp:
BBP'li Ürgüp: "Adaletten sapmadan görev yapacağız"
Ulaş gölü ziyaretçilerini bekliyor
Ulaş gölü ziyaretçilerini bekliyor