Psikoloji Alanında Türkiye üçüncüsü oldular 

Psikoloji Alanında Türkiye üçüncüsü oldular

 Psikoloji Alanında Türkiye üçüncüsü oldular
 Psikoloji Alanında Türkiye üçüncüsü oldular Sivas Memleket
Bu içerik 78 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi 50. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Psikoloji Alanında Türkiye Üçüncüsü Oldu. 50. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında final heyecanı yaşandı. Ankara Kongrezyum Sergi ve Fuar alanında düzenlenen yarışmada Biyoloji, Coğrafya, Değerler Eğitimi, Fizik, Kimya, Matematik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Teknolojik Tasarım, Türk Dili ve Edebiyatı ve Yazılım dallarında 220 proje yarıştı. Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi ise finalde Tarih ve Psikoloji alanındaki 2 projesi ile Sivas’ı temsil etti. Finalde Psikoloji alanında 15 proje ile yarışan Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi, “Ergenlerde Narsizm Özgecilik ve Mutluluk Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” adlı proje ile Türkiye üçüncüsü oldu.

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas’ta eğitim kalitesinin her geçen gün arttığını ve başarı grafiğinin hızla yükseldiğini belirterek, TÜBİTAK projelerine katılım ve başarı oranlarına dikkat çekti. Savaşçı, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde 84 projesi kabul görürken, 2018-2019 çağrı döneminde desteklenen proje oranını %60 artıran Sivas’ın bu oran ile Türkiye’de büyük bir başarıya imza attığını hatırlattı. Savaşçı, “Ben Türkiye üçüncülüğü ile bizleri gururlandıran Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler lisemizin öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte tüm okullarımız daha fazla proje ile bu yarışta yer alacak ve daha büyük başarılarla imza atacak” dedi.

Psikoloji Alanında Türkiye üçüncüsü oldular
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”