YİĞİDO KÜRŞAT 3 FİNAL YÖNETTİ 

YİĞİDO KÜRŞAT 3 FİNAL YÖNETTİ

Sivas bölgesi uluslararası güreş hakemi Kürşad Soyuyüce, Rusya’da yapılan Büyükler Serbest Güreş Dünya Kupası’nda 3 final maçında düdük çaldı.

YİĞİDO KÜRŞAT 3 FİNAL YÖNETTİ
YİĞİDO KÜRŞAT 3 FİNAL YÖNETTİ Sivas Memleket
Bu içerik 199 kez okundu.

Serbest Güreş Dünya Kupası Rusya’da yapıldı. 13-17 Mart tarihleri arasında anılan ülkede yapılan şampiyonada hakem olarak görevler yapan uluslararası güreş hakemi Kürşad Soyuyüce, şampiyonada 3 final maçında düdük çaldı. 57, 74 ve 97 kilolarda yapılan final maçlarında görev yapan Soyuyüce, zorlu maçlarda ortaya koyduğu yönetimlerle büyük beğeni topladı. Çok başarılı bir dünya kupası geçirdiğini dile getiren Kürşad Soyuyüce, Rusya’da yapılan şampiyonanın harika müsabakalara sahne olduğunu söyledi. Kendisi için şampiyonunun çok faydalı geçtiğini kaydeden Soyuyüce, 3 final karşılaşmasında düdük çalmasının ise büyük bir onur ve gurur olduğunu ifade ediyor. Güreş camiası başarılı hakemlerinin dünya kupasına damga vurun isimlerden olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”