BADMİNTON’DA HAFİK KLASİĞİ 

BADMİNTON’DA HAFİK KLASİĞİ

Okullu yıldız kızlar badminton il birinciliğinde klasik yaşanmaya devam ediyor. Hafik Atatürk Ortaokulu il birinciliğini bu yılda şampiyon olarak tamamladı.

BADMİNTON’DA HAFİK KLASİĞİ
BADMİNTON’DA HAFİK KLASİĞİ Sivas Memleket
Bu içerik 207 kez okundu.

Hafik Badminton branşında klasiklerini sürdürmeye devam ediyor. Okullu yıldızlar badminton il birinciliklerinin en başarılı ilçesi Hafik bu başarısını okullu yıldızlar badminton il birinciliğinde bu yılda elde ettiği şampiyonlukla bir kez daha perçinleştirdi. Geride kalan haftada Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanan maçları şampiyon olarak tamamlayan Hafik Atatürk Ortaokulu, Sivas’ı gruplarda yapılacak müsabakalarda temsil edecek. İkbal Aytan, Emine Yalçın, Hanife Elif Baştürk, İlknur Baştürk ve Şeyma Öztürk’ten oluşan okul badminton takımı il birinciliğinde ortaya koyduğu performanslarla büyük beğeni topladı. Antrenör Ramazan Öztürk, okul müdür yardımcısı Ferhat Tosun, ilçe spor şube müdürü Yahya Yıldırım ve ilçe milli eğitim müdürü Vahit Yıldız, elde edilen başarıdan dolayı sporcularını tebrik etti. Hafik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yahya Yıldırım, yakalanan başarıların planlı ve programlı çalışmalarla geldiğini belirterek, okul badminton takımlarından bu yıl Türkiye derecesi yapmalarını beklediklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”