“Sivas kabuğunu kırmaya başladı” 

“Sivas kabuğunu kırmaya başladı”

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, “Sivas yaşanamaz bir şehirken şuan yaşanabilir bir şehre döndü. Meydanlar, yollar, kavşaklar gibi birçok hizmet yapıldı. Sivas gelişiyor. Sivas kabuğunu kırmaya başladı. Ancak biraz daha gayret lazım. Eksik olan tarafları görmek lazım” dedi.

“Sivas kabuğunu kırmaya başladı”
“Sivas kabuğunu kırmaya başladı” Sivas Memleket
Bu içerik 251 kez okundu.

 

Mehmet TIRPAN

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Sivas’ın spor noktasında oldukça iyi yatırım aldığını söyledi.

Sivas’a yapılan satdyum ve spor salonları hakkında bilgiler veren Bakan Yardımcısı Yerlikaya, “Sivas’a Gençlik Merkezleri, yurtlar, spor salonları ve ilçelere halı sahalar yapıldı. Sivas bu konuda oldukça iyi yatırım aldı almaya da devam edecek. Özellikle 10 bin kişilik yurt aynı anda hangi ile yapıldı. Türkiye’de bir ilk oldu ve kısa sürede bitirildi” dedi.

Sivas’a gelen hiçbir öğrencinin yurt noktasında sıkıntı yaşamayacağına dikkat çeken Yerlikaya, “Sivas’a gelen bütün öğrencilerin barınmalarını sağlayacağız. Biz devletiz devletin şevkat eli vardır. Devlet koruyucudur. Ailelerda çocuklarının güvenli, huzurlu ve barınma sorunu olmayan illerde öğrenim görmesini ister. Aileler çocuklarına sahip çıkacak bir el ister bu elde devletin yurtlarıdır. Sivas yaşanamaz bir şehirken şuan yaşanabilir bir şehre döndü. Meydanlar, yollar, kavşaklar gibi birçok hizmet yapıldı. Tarihi eserlerin etrafı açıldı. Sivas gelişiyor açılmaya başladı. Sivas kabuğunu kırmaya başladı. Ancak biraz daha gayret lazım. Eksik olan tarafları görmek lazım. 10 bin kişilik yurtla şehrin birleştirilmesi lazım. 2019 yılı içerisinde 30 federasyonun toplantıları Sivas’ta yapıldı. Her toplantıda yaklaşık 2-3 bin kişi Sivas’a geldi. Kendimizi eleştirmekten vazgeçelim. Sivas’taki nimetlerin yüzde 50’si başka illerde yok. Biz bütün illeri geziyoruz. Sivaslı milletvekillerimiz Sivas’a hizmet getirmeye gayret gösteriyor. Dedikodu ve ben duygusundan kurtulup biz olmalıyız. Sivas’ın gelişmesi, büyümesi, kalkınması, istihdam noktasında üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Sivas kabuğunu kırmaya başladı”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar