SİVAS’I TEMSİL EDECEK 

SİVAS’I TEMSİL EDECEK

Okullararası yıldızlar ve gençler satranç il birinciliğinde kadınlar ve genel müsabakalarda şampiyon olan okullar Sivas’ı bölge şampiyonasında temsil edecek.

SİVAS’I TEMSİL EDECEK
SİVAS’I TEMSİL EDECEK Sivas Memleket
Bu içerik 229 kez okundu.

Okullu yıldızlar ve gençler satranç il birinciliğinde şampiyon olan okullar kenti bölge satranç maçlarında temsil edecek. Cumartesi ve Pazar günleri Farabi Gençlik Merkezi’nde yapılan il birinciliğine yıldız kızlarda 3, genç kadınlarda 5, yıldız genelde 7, genç genelde 14 okul katılım gösterdi. Kategorilerinde şampiyon olan okulların kenti bölge şampiyonasında temsil edeceği okullu yıldız ve gençler satranç il birinciliğine gösterilen katılım yetkilileri mutlu etti. Sivas bölgesi ulusal ve il satranç hakemlerinin görev yaptığı organizasyonda başarılı olan okulların bölge şampiyonasında dereceler  yapıp Türkiye finallerine yükselmeleri bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar