TEŞEKKÜRLER FEDERASYON 

TEŞEKKÜRLER FEDERASYON

Badminton İl Temsilcisi İsmail İlter, Badminton Federasyonu tarafından başlatılan “ Orda Bir Köy Var Uzakta” projesini tüm Türkiye’de iyi şekilde hayata geçiren federasyon başkanları Murat Özmekik ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

TEŞEKKÜRLER FEDERASYON
TEŞEKKÜRLER FEDERASYON Sivas Memleket
Bu içerik 175 kez okundu.

Badminton Federasyonu tarafından hayata geçirilen “ Orda Bir Köy Var Uzakta” projesi ses getirmeye devam ediyor. Proje kapsamında Sivas’ta, Şeyh Halil Köyü, Şeyh Halil Köyü Ortaokulu’na badminton malzemesi desteğinde bulunan federasyon yetkililerine il temsilcisi İsmail İlter, teşekkür etti. Badminton branşının Türkiye’de her geçen gün yaygınlığının, başarısının artırdığını dile getiren İlter, “ Orda Bir Köy Var Uzakta” projesi sayesinde köylere kadar badminton branşını tanıtmaya başladıklarını söyledi. Projenin tüm Türkiye’de uygulanmasının ve her yere ulaşılmasının federasyon başkanı Murat Özmekik ve yönetiminin başarısı olarak gördüğünü kaydeden İlter, “ İl olarak badminton branşında önemli yollar kat ediyoruz. Okullararası, kulüplerarası müsabakalara katılımlardaki artış tüm hızıyla devam ediyor. “ Orda Bir Köy Var Uzakta” projesiyle artık ilçelere ve köylere ulaşıyoruz. Federasyonumuzun destekleriyle Şeyh Halil Köyü, Şeyh Halil Ortaokulu’na badminton malzemesi desteğinde bulunduk. Bu tür desteklerin artarak devam etmesini bekliyoruz. Sivas’ta bizlere her konuda tam destek veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar