KAYADİBİ KÖYÜ TUTULMUYOR 

KAYADİBİ KÖYÜ TUTULMUYOR

Kayadibi Köyü Ortaokulu atletizm yarışlarında tutulmamaya devam ediyor. Köy okulu Anadolu yıldızları il seçme yarışlarında elde ettiği başarılarla dikkat çekti.

KAYADİBİ KÖYÜ TUTULMUYOR
KAYADİBİ KÖYÜ TUTULMUYOR Sivas Memleket
Bu içerik 78 kez okundu.

Anadolu Yıldızları puanlı atletizm il seçme yarışlarına Kayadibi Köyü Ortaokulu atletizm takımı elde ettiği başarılarla damga vurdu. Geride kalan hafta Sivas’ta yapılan yarışlara 3 kız, 3 erkek sporcu ile katılım gösteren köy okulu, 4 birincilik, 1 ikincilik ve 1’de 4’ncülük elde ederek yarışları tamamladı. 4 sporcusunun il takımına seçildiği köy okulunda beden eğitimi öğretmeni Elif Akıncı, elde edilen başarılardan dolayı sporcularını tebrik etti. Okul olarak ilde yapılan yarışlara 53 kilometrelik yoldan gelerek katıldıklarını ve her organizasyonda hemen hemen başarılı olduklarını belirten Akıncı, kazanılan başarıların bu yüzden çok anlamla ve önemli olduğunu dile getiriyor. Kendisine her konuda tam destek veren yetkili ve sporcu velilerine teşekkür eden Akıncı, il takımına seçilen sporcularının il dışında yapılacak yarışlarda başarılı olmalarını beklediğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar