Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor 

Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, çarşı esnafı ve TÜDEMSAŞ çalışanlarını ziyaret etti. Akyıldız diğer yandan CHP Eski Belediye Başkanı Süleyman Çanka’nın eşinin cenaze törenine de katıldı.

Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor
Akyıldız, Sevgi seliyle karşılanıyor Sivas Memleket
Bu içerik 150 kez okundu.

MEHMET TIRPAN

Seçim çalışmalarının hızlandığı bugünlerde belediye başkanlarının halkla ve esnafla buluşma ziyaretleri yoğunluk kazanıyor. CHP Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız,  seçim startının verildiği günden bu yana halkla ve esnafla buluşmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Sevgi seliyle karşılanan Akyıldız seçilmesi halinde hem Sivas’ın hem de Sivaslı’nın yüzünün güleceğini söyledi.

Yerel seçimlerde belediye başkan adayının projeleriyle  öne çıkacağını ve Sivaslılar için kendilerine yapılacak olan hizmetin önemli olduğunu bu nedenle de vatandaşın sorunlarını çözmeye ilişkin projelerle adaylığa talip olduğunu dile getiren Akyıldız, özellikle kadınların,gençlerin ve yaşlıların sorunlarını kapsayan çözüm projeleri hazırladıklarını kaydetti.

Akyıldız, bu kapsamda 9 Mart 2019 Cumartesi günü Sivas Ticaret Odasında saat 14.00 da gerçekleştirilecek olan proje tanıtım toplantısına tüm halkı davet ederek projelerini açıklayacağını söyledi.

Akyıldız Sevgi seliyle karşılanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar