“Abonelerin daha güvenli gaz kullanması sağlanacak” 

“Abonelerin daha güvenli gaz kullanması sağlanacak”

Sivas’ta doğalgaz iç tesisatı yapan ve sertifikalı olan firmaların yetkilileri ile bir araya gelinerek Doğalgaz abonelerinin daha güvenli doğalgaz kullanmasını sağlamak amacı ile mevzuatta 2019 yılında yapılan değişiklikler hakkında bilgiler verildi.

“Abonelerin daha güvenli gaz kullanması sağlanacak”
“Abonelerin daha güvenli gaz kullanması sağlanacak” Sivas Memleket
Bu içerik 117 kez okundu.

MEHMET TIRPAN

Sivas’ta il merkezi ve 7 ilçede, 139 bin aileyi doğa dostu, güvenli ve temiz enerji kaynağı doğal gazla buluşturan Aksa Sivas Doğalgaz, abonelerin doğal gazı güvenle kullanmalarında büyük rolü bulunan sertifikalı iç tesisat firmalarıyla bir araya geldi.Toplantıya, Aksa Sivas Doğalgaz yetkilileri ve şehirde faaliyet gösteren sertifikalı iç tesisat firmaları katıldı. 2018 yılı genel değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda doğalgazın Sivas’ın hava kalitesine ve ülke ekonomisine olan faydalarından bahsedildi. Doğalgaz abonelerinin daha güvenli doğalgaz kullanmasını sağlamak için ilgili mevzuatta 2019 yılında yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirme yapılan toplantıda, yetkisi olamayan kişilerin doğal gaz tesisatı yapmaması için alınacak önlemler anlatıldı. Alt yapısı hazır olduğu halde henüz doğalgaz kullanmaya başlamamış olan vatandaşların, doğal gaz kullanarak hem daha konforlu bir hayat yaşayacakları hem de şehrin havasının temizlenmesine büyük katkı sağlayacakları ayrı bir konu başlığı olarak toplantı kapsamında konuşuldu. Doğal Gazla ısınmanın ithal kömüre göre 2 kat, pişirme ve sıcak su ihtiyacı içinse tüpe göre 5 kat daha ekonomik olduğu; kömür yerine doğal gaz kullanımıyla yüzde 50 daha az karbon salımı gerçekleşeceği belirtildi. ‘Şehirler Doğal Gazla Nefes Alıyor’ sloganıyla yatırımlarını Türkiye’nin her yerine hızla ulaştırmayı amaçlayan Aksa Doğalgaz, genişleyen dağıtım bölgeleri ve yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürüyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar