15 yıllık il müdürü görevden alındı 

15 yıllık il müdürü görevden alındı

15 yıllık il müdürü görevden alındı
15 yıllık il müdürü görevden alındı Sivas Memleket
Bu içerik 504 kez okundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın atama ve görevden almalara ilişkin kararları Resmi Gazete'nin dünki sayısında yayımlandı. Buna göre, 18 Mart 2004 tarihinde Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atanan Kadir Pürlü, görevinden alındı.

MEHMET TIRPAN

Yaklaşık 15 yıldır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yapan Kadir Pürlü görevden alındı. 8 Şubat 2019 tarihli Resmi Gazete 'de yayımlanan atama kararlarında çok sayıda bürokrat görevinden alındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete 'de yayımlanan kararda, görevinden alınan bürokratlar, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hasan Kaplan, Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Özüdoğru, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş Özbay olarak açıklandı.Sivas İl Kültür Müdürlüğü görevini yeni bir atamaya yapılıncaya kadar vekaleten kimin bakacağı ise henüz netlik kazanmadı.

 

15 yıllık il müdürü görevden alındı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”