KAYAK’A VAR DİĞERLERİNE YOK MU? 

KAYAK’A VAR DİĞERLERİNE YOK MU?

Amatör spor camiası vali Salih Ayhan önderliğinde milli eğitim il müdürlüğü tarafından hazırlanan “Kışlar Daha Güzel” geçiyor projesini desteklediklerini ancak kayak sporu için yapılan projelerden diğer branşlar içinde yapılmasını bekliyor.

KAYAK’A VAR DİĞERLERİNE YOK MU?
KAYAK’A VAR DİĞERLERİNE YOK MU? Sivas Memleket
Bu içerik 115 kez okundu.

Sivas valiliği himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “ Kışlar Daha Güzel” geçiyor projesine destekler devam ediyor. Spor adamları valilik ve milli eğitim tarafından kayak sporunun gelişmesi, yıldız dağının daha iyi kullanılması yönünde yapılacak her türlü projeye ve çalışmaya destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini dile getiriyor. Ancak yetkililer, Sivas’ta Kayak sporu için yapılan çalışmaların yani sıra diğer branşların unutulmamasını istiyor. Başta salon branşları olmak üzeri Sivas’ın Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda dereceler aldığı wushu, halter, muay thai, kick boks ve güreş branşları olmak üzere yetkiler, vali Salih Ayhan ve diğer yetkililerden destek bekliyor. Sivas’ın, spor haritasının iyi okunmasını isteyen yetkililer, “ Sivas ve Sivas çocuğu için yapılan her proje bizim projemizdir. Spor dallarını tek tek desteklemek yerine, tüm branşları kapsayan, Sivas’ın başarılı olduğu spor dallarını belirleyerek ona göre yapılacak çalışmalar, başarılı sporcuları, başarılı kulüplerin daha erken şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. “Kışlar Daha Güzel” geçiyor projesini destekliyoruz. Valimiz Salih Ayhan ve ekibinden diğer branşlar içinde projeler yapmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullanıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek