ÇEDAŞ, Gazeteciler Günü’nü kutladı 

ÇEDAŞ, Gazeteciler Günü’nü kutladı

ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemize ziyarette bulundu. Kıvılcım zorlu kış koşullarında ÇEDAŞ enerji timlerinin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

ÇEDAŞ, Gazeteciler Günü’nü kutladı
ÇEDAŞ, Gazeteciler Günü’nü kutladı Sivas Memleket
Bu içerik 72 kez okundu.

 

SÜMEYRA DENİZ

Yoğun kar yağışı ve fırtınanın özellikle kırsal bölgelerde zaman zaman arızalara neden olduğunu belirten Kıvılcım, “Hizmet bölgemizde etkili olan olumsuz hava koşulları, bazı kırsal alanlardaki elektrik dağıtım şebekelerinde tahribata yol açabiliyor. Sert hava koşulları nedeniyle takviye ederek sayılarını artırdığımız ekiplerimiz, vatandaşlarımızı enerjisiz bırakmamak adına buz yükü ve iletken kopmasından kaynaklı geçici arızalara, hava koşullarının el verdiği çerçevede müdahale ediyor. Bünyemizde oluşturduğumuz kriz masası ile kesintilerin en kısa zamanda giderilmesi için 7/24 çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

ÇEDAŞ'ın Arıza Onarım Bakım personelinden oluşan enerji timleri zorlu kış şartları altında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Zorlu arazi koşulları nedeniyle ulaşımın güç olduğu arıza noktalarına 4x4 arazi araçları ile ulaşan 'enerji timleri' arızaları kısa sürede gideriyor. Vatandaşların mağdur olmaması için 7/24 görev başında olan enerji timleri özellikle fırtına nedeniyle devrilen elektrik direklerini iş makineleri yardımı ile onarıyor.

ÇEDAŞ Gazeteciler Günü’nü kutladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek