Muhtar adayı bez torbal dağıttı 

Muhtar adayı bez torbal dağıttı

Sivas’ta Diriliş Mahallesi muhtar adayı Serkan Kartal, üzerine ismini ve sloganını yazdırdığı alış veriş torbalarını market önlerinde dağıttı. Muhtar adayı Kartal, hem naylon poşet kullanımı azaltmaya destek olmak için hem de mahalleliye tanıtımını yapmak amacı ile bu etkinliği yaptığını söyledi.

Muhtar adayı bez torbal dağıttı
Muhtar adayı bez torbal dağıttı Sivas Memleket
Bu içerik 478 kez okundu.

 

FATİH ÖZDAL

Sivas’ın Diriliş mahallesi muhtar adayı Serkan Kartal, naylon poşetlerin para ile satılmasını fırsata dönüştürerek, üzerine ismini ve sloganını yazdırdığı alış veriş torbalarını mahalleliye dağıttı. İlk etapta bin adet hazırlanan bez torbalar mahalleliler tarafından büyük ilgi görürken adeta kapış kapış edildi. Özellikle mahallede bulunan marketlerin önünde yapılan dağıtımda, vatandaşlar önce bez torbayı aldı sonra alış veriş yaptı. Amacının hem tanıtım hem naylon poşet tüketiminin azaltılmasına destek vermek olduğunu söyleyen muhtar adayı Serkan Kartal, ‘’Hükümetin almış olduğu kararı destekliyoruz. Naylon poşetin zararı binlerce yıl çevreyi etkiliyor. Ben de bu karara destek vermek için ve vatandaşın alış verişinde poşet almak yerine bez torba kullanmalarını sağlamak için bu kampanyayı yaptım. Ayrıca adaylık tanıtımımı da bu şekilde yapıyorum’’ dedi. Mahallede 18 bin seçmen olduğunu vurgulayan Kartal, ilk etapta bin adet bez torba yaptırdığını ve peyderpey dağıtım yapacağını söyledi.

Muhtar adayı bez torbal dağıttı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği