Ürgüp: “Sivas bizim için çok önemli” 

Ürgüp: “Sivas bizim için çok önemli”

Büyük Birlik partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, partileri için Sivas’ın çok önemli olduğunu belirterek, “Sivas Muhsin Başkanımızın kendi ifadesiyle kara sevdası olan bir memleket. BBP açısından Sivas çok önemlidir, Sivas açısından da BBP çok önemlidir” dedi.

Ürgüp: “Sivas bizim için çok önemli”
Ürgüp: “Sivas bizim için çok önemli” Sivas Memleket
Bu içerik 131 kez okundu.

 

SÜMEYRA DENİZ

Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, 10 Ocak Gazeteciler günü vesilesi ile basın mensuplarıyla bir araya geldi.BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp; “Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle sizlerle birlikte olmaktan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle sizlerle bir arada olmaktan dolayı sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Basının önemini, yaptığınız işin toplumsal faydalarını anlatacak değilim. Halkımızın en doğru ve tarafsız bir şekilde haber almasına vesile olduğunuzdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçim arifesinde gece-gündüz demeden adaylarla birlikte mesai harcayacak olmanızdan dolayı şimdiden sizlere kolaylıklar diliyor gününüzü tekrar kutluyorum. İsmail Güneş kardeşimizi unutmayacağız. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun” dedi.

Başkan Adayı Ürgüp, ittifak ile ilgili sorulan bir soru üzerine, “BBP Cumhur İttifakı’nın içerisinde yer aldı. Kendi isteğiyle ve arzusuyla. İstanbul İl Başkanımız ve aynı zamanda Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Sayan’ın açıklamaları bir manada serzeniş gibi algıladım. Yani Ankara ve İstanbul’da Cumhur İttifakı ile ilgili hem 2 büyük ortağın AK Parti ve MHP’nin bir anlaşma süreci oldu. BBP de anladığım kadarıyla bu hareketin içerisinde yer almak istedi. Fakat bu konuda henüz herhangi bir şey olmadı. Ben bunlara bakmıyorum. Sivas Muhsin Başkanımızın kendi ifadesiyle kara sevdası olan bir memleket. Sivas üzerinden Türkiye genel siyasetinde etkili olabileceğini kendileri ifade etmişti. Burada Muhsin Başkanımızla birçoğunuz çok defalar muhatap oldunuz. Ben bunlara bakmadan Sivas Belediye Başkanlığına aday oldum. BBP açısından Sivas çok önemlidir, Sivas açısından da BBP çok önemlidir. Türkiye’nin her tarafında Sivaslı BBP’si yöneticileri var. Diğer partilerden de yöneticiler vardır tabi ki. Cumhur İttifakı ile beraber hareket etmeyeceğimiz manasıyla gelmiyor bu dediğimiz ama Sivas’ı BBP adayı ile temsil edebilseydi Cumhur İttifakı bunun Türkiye genelinde ittifaka daha fazla katkı sağlayabileceğini ifade etmek mümkündür” ifadelerine yer verdi.

 

Ürgüp: “Sivas bizim için çok önemli”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği