Vefakâr Gençlik, Fedakâr Ecdadı İçin Yürüdü 

Vefakâr Gençlik, Fedakâr Ecdadı İçin Yürüdü

Vefakâr Gençlik, Fedakâr Ecdadı İçin Yürüdü
Vefakâr Gençlik, Fedakâr Ecdadı İçin Yürüdü Sivas Memleket
Bu içerik 66 kez okundu.

 

SÜMEYRA DENİZ

Sarıkamış Harekâtının 104. Yıl Dönümünde düzenlenen programda; 7'den 70'e Sivaslılar şehadete erişen askerlerimiz için yürüdü.Kardeşler Ormanı boyunca yapılan yürüyüşe katılan Vali Salih Ayhan; "Bizler şühedanın izindeyiz. Vatan, bayrak ve ezan için 104 yıl önce dedelerimiz nasıl fedakârlık yaptıysa aynı duygularda olduğumuzu buradan hep birlikte haykırıyoruz. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Sarıkamış'ı bir nebze olsun bedenlerimizde hissetmek için, vefakâr gençliğimizle fedakâr ecdadımızı anmak için buradayız. Ne yapsak onların hakkını ödeyemeyiz, ödedikleri bedeli telafi edemeyiz." dedi.

ŞÜHEDANIN İZİNDEN ASLA AYRILMAYACAĞIZ

Ecdadımızın o günlerde imkânsızlıklarla mücadele verdiğini söyleyen Ayhan; “Bugünlerde güvenlik güçlerimiz bütün dünyaya meydan okurcasına yerli ve milli savunma sanayimizin desteğiyle etkin ve çok güçlü. Allahu Ekber dağlarında ki o ruh aynen bugünde devam ediyor. Bu duygu, bu maya bozulmadan teknolojinin esiri olmadan şehitlerimize yakışır şekilde yüzyıllar boyunca bu topraklara, bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler bu topraklarda huzurluysak dünyanın birçok Müslüman ülkesi de huzurlu. Gönül coğrafyamızdaki bütün mazlum milletlerin bizlerden beklentisi olduğu bilinciyle çok çalışacağız ve şühedanın izinden asla ayrılmayacağız. Ecdadımızın fedakârlıklarını unutmayacağız.” ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından bu topraklar uğruna canlarını feda eden isimsiz kahramanlarımız ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için şehadete erişen güvenlik güçlerimizin ruhuna dualar edildi.

Vefakâr Gençlik Fedakâr Ecdadı İçin Yürüdü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği