HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU 

HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

Açık Satranç İl Birinciliğini şampiyon tamamlayan 12 yaşındaki Giray Kaan Durukan’ın hedefinde dünya şampiyonu olmak var.

HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU
HEDEFİ DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU Sivas Memleket
Bu içerik 129 kez okundu.

Pazar günü yapılan organizasyonla tamamlanan Açık Satranç İl Birinciliğini şampiyon tamamlayan Giray Kaan Durukan’ın hedefinde dünya şampiyonu olmak var. 12 yaşındaki sporcu geride kalan yıllardaki başarısını artırarak devam ettiriyor. Küçüklerde Türkiye 3’ncülüğü, 9 yaş kategorisinde Avrupa 7’inciliği bulunan Durukan,  açık satranç il birinciliğinde ortaya koyduğu temposuyla büyük beğeni topladı.Elde ettiği başarıyla Sivas’ı il dışında yapılacak organizasyonda temsil etme hakkı kazanan Durukan, yapılan organizasyonda yer almaktan memnuniyet duyduğunu dile getiriyor. Satranç oynamayı çok sevdiğini ve bu branşta her gün kendini geliştirmenin gayreti içinde olduğunu dile getiren Giray Kaan Durukan, kendisine her konuda tam destek veren ailesine teşekkür etti.Satrançta en büyük hedefinin ve hayalinin dünya şampiyonasına katılmak ve dünya şampiyonu olmak olduğunu vurgulayan Durukan, “ Belki büyük bir hedef ama bu hedefe ulaşacak potansiyelimin olduğunu düşünüyorum. Eğitimin ile sporu yan yana götürüyorum. Her gün satranç çalışması yapıyorum.  Bu spor dalının gelişimime önemli katkılar yaptığını düşünüyorum. Şuan gerek okulda gerekse satranç branşında işler istediğimiz gibi gidiyor. Hedeflerimize adım adım ilerliyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek