Dondurucu soğuğa meydan okuyorlar 

Dondurucu soğuğa meydan okuyorlar

Kış mevsimindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle özellikle kırsal bölgelerde yaşanan elektrik arızalarının ÇEDAŞ bünyesinde oluşturulan Enerji Timlerinin çalışmaları ile kısa sürede gideriliyor.

Dondurucu soğuğa meydan okuyorlar
Dondurucu soğuğa meydan okuyorlar	Sivas Memleket
Bu içerik 63 kez okundu.

 

SÜMEYRA DENİZ

ÇEDAŞ ekipleri, kış mevsiminde enerji nakil hatlarında oluşan arızaların vatandaşı mağdur etmemesi adına zorlu kış ve arazi şartlarında arızalara müdahale etmek için yoğun çaba sarf ediyor. Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), kış mevsiminde müşterilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kış mevsiminde devreye alınan Acil Eylem Planı kapsamında oluşturulan “Enerji Timleri”, kırsal bölgelerde buz yükü ve fırtına nedeniyle oluşan arızaları gidermek ve enerji kesinti sürelerini minimum seviyeye düşürmek için çetin kış şartlarında yoğun çaba harcıyor. Meteoroloji hava tahmin raporlarını SCADA (Uzaktan Kontrol ve Kumanda) Merkezinde oluşturduğu Kriz Merkezi’nden günlük olarak takip eden ÇEDAŞ, hizmet bölgesinde oluşan arızalara da ‘Enerji Timleri’ ile anında müdahale ediyor. 7/24 sahada olan enerji timleri 52 bin kilometrekarelik alanda 3 il, 40 ilçe ve 55 beldede elektrik dağıtım hizmet veriyor.

Dondurucu soğuğa meydan okuyorlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
“Sivaslılar kararını güçten yana kullanacaktır”
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek
Anne adayları 4 boyutlu cihazla takip edilecek