Başkan Eken: DOĞA AİLESİNİN BAŞARISI 

Başkan Eken: DOĞA AİLESİNİN BAŞARISI

Sivas Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, spor müsabakalarında ferdi ve takım kategorilerinde yakalanan başarılardan dolayı sporcularına teşekkür etti. Eken, yakalanan başarının Doğa ailesinin başarısının olduğunu söyledi.

Başkan Eken:  DOĞA AİLESİNİN BAŞARISI
Başkan Eken:  DOĞA AİLESİNİN BAŞARISI Sivas Memleket
Bu içerik 227 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

 

Sivas Doğa Koleji, eğitim ve sporda başarılarını sürdürüyor. Okul yönetimi, idari kadro, beden eğitimi öğretmenleri okullararası gençler basketbol il birinciliğini erkeklerde şampiyon, kadınlarda ikinci tamamlayan sporcularıyla bir araya geldi. Sivas Doğa Koleji Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Mustafa Eken, elde edilen başarılardan dolayı basketbol takımı sporcularını tebrik etti. Eken, okul olarak eğitim ile birlikte sporu da önemsediklerini belirterek, Güreşte dünya, tekvando Türkiye ve yüzmede il dereceleri yapan sporcularını tebrik etti. Okul olarak potada iki yıldır başarıdan başarıya koştuklarını kaydeden Eken, “ Erkeklerde iki yıldır il şampiyonuyuz. Bu sezonda ilimizi gruplarda oynanacak maçlarda temsil edeceğiz. Kadınlarda iki yıldır il ikincisi oluyoruz. Seneye inşallah şampiyon olacağız. Yakalanan başarılardan dolayı sporcularımızı, öğretmenlerimizi, idaremizi tebrik ediyorum. Sporcu velilerine teşekkür ediyorum. Yakalanan başarı Doğa Ailesinin başarısıdır.” dedi. Eken, daha sonra Milli Tekvandocu İklima Betül Karakuş, milli güreşçi Serhat Akbulut, başarılı yüzücü Kütay Emin Alkan ile birlikte okul erkek ve kadın basketbol takımlarına çeşitli hediyeler takdim etti. Sivas’ta bir otelde yapılan organizasyona Mustafa Eken ile birlikte Ahmet Eken, lise müdürü Sema Güngör, ortaokul müdürü Seval Ekinci, İlkokul müdürü Bekir Sıtkı Şekerci’de katıldı.

BASKETBOLDA EKOL OLDU

Sivas Doğa Koleji Basketbolda ekol oldu. Okul Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Gözde Çevik nezaretinde iki yıldır gençler basketbol maçlarında kupalara ambargo koyan okul, erkeklerde iki yıldır şampiyon, kadınlarda ise iki yıldır ikincisi oluyor. Sivas Doğa Koleji, basketbolda kenti Nevşehir’de oynanacak grup maçlarında temsil edecek. Doğa Koleji’nin grup maçlarında başarılı olup yarı finallere yükselmesi bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği