Vali Ayhan’dan Kaymakamlara seçim talimatı 

Vali Ayhan’dan Kaymakamlara seçim talimatı

Vali Salih Ayhan, kaymaklara seçim sürecine girildiğini hatırlatarak, kaymakamlardan bu sürecin asayiş ve güvenlik zafiyetine yol açmadan, birlik beraberlik havasında ve huzurlu bir ortamda neticelendirilmesine özen gösterilmesini istedi.

Vali Ayhan’dan Kaymakamlara seçim talimatı
Vali Ayhan’dan Kaymakamlara seçim talimatı Sivas Memleket
Bu içerik 157 kez okundu.

MEHMET TIRPAN

Aralık ayı kaymakamlar toplantısı Vali Salih Ayhan'ın başkanlığında, Ahmet Muammer Bey Salonu'nda gerçekleştirildi.İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını, taleplerini ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan toplantıda; asayiş ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra; ilin yönetim, ekonomik, sağlık, sosyal yardım, kültür, spor, çevre ve şehircilikle ilgili konuları görüşüldü. KÖYDES kapsamında ise kırsalda yürütülen hizmetlerin ele alındığı toplantıda ilçe kaymakamları yaptıkları çalışmalar ve ilçelerinin sorunları hakkında Vali Ayhan'a bilgi verdi. Toplantıda Sivas için önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar ve projeler de ele alındı. Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonunda Vali Ayhan; seçim sürecine girildiğini, bu sürecin asayiş ve güvenlik zafiyetine yol açmadan, birlik beraberlik havasında ve huzurlu bir ortamda neticelendirilmesine özen gösterilmesini istedi. Ayhan, kaymakamlara çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”