Sivas’ta artık standart ve kalite konuşuluyor 

Sivas’ta artık standart ve kalite konuşuluyor

Vali Salih Ayhan, yapılan hizmetlerle Sivas'ın 1 yıl önceki hali ile 1 yıl sonraki halinin farklı olduğunu belirterek, “Kurumlarımızın sahada çok güzel hizmetler yaptığını görüyoruz. Bu nedenle artık ilimizde standart ve kalite konuşmaya başladık” dedi.

Sivas’ta artık standart ve kalite konuşuluyor
Sivas’ta artık standart ve kalite konuşuluyor Sivas Memleket
Bu içerik 185 kez okundu.

 

SÜMEYRA DENİZ

 

Vali Salih Ayhan, kamu, kurum ve kuruluşlarının gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi almak amacıyla ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.Vali Salih Ayhan’ın bu kapsamda ilk durağı DSİ 19. Bölge Müdürlüğü oldu. DSİ Bölge müdürü İsmail Kaya sunum eşliğinde kurumun çalışmaları hakkında Vali Ayhan'a bilgi verdi.Ziyarette konuşan Vali Ayhan ise DSİ'nin köklü bir kuruluş olduğunu belirterek, "Saha hakimiyeti olan ve sahada da çok güzel hizmetler yapan bir kuruluşsunuz. Sivas geniş bir coğrafyaya sahip. Çok güzel hizmetler yapıyorsunuz. Bundan sonra hep beraber güçlü bir birliktelikle Sivas'ın ne derdi varsa derman olacağız. Yaptığınız hizmetler Sivas'a hayırlı olsun. 2019 yılında da güzel hizmet yapacağız." dedi.Vali Ayhan'ın bir sonra ki durağı Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü oldu. Vali Ayhan, kurumun çalışmaları ve devam eden projeler hakkında Bölge Müdürü Aydoğan Aslan'dan bilgi aldı.Sivas'ın 1 yıl önceki hali ile 1 yıl sonraki halinin farklı olduğunu kaydeden Vali Ayhan, "Artık standart ve kalite konuşmaya başladık. Bölge müdürlüğümüzün 7 ilde görev alanı var ama en büyük aslan payı toplam 3 bin 445 kilometre yol ağının 2 bin 444 kilometresi Sivas ilimizde. 2018 yılı karayolları adına güzel bir yıl oldu. 2019'da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm bu hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

“KARLA MÜCADELE KONUSUNDA 24 SAAT HAZIR OLMALIYIZ”

Doğu batı, kuzey güney bağlantı yollarıyla ilimizin önemli bir geçiş noktası durumunda olduğunu kaydeden Vali Ayhan, "Karla mücadele konusunda 24 saat hazır olmalıyız. Karayolları ekiplerimiz bu konuda gerekli çalışmalarını yaptı. Kış mevsiminde, Sivas genelinde can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi bakımından alınabilecek tedbirler masaya yatırıldı. Vatandaşlarımızın yollarda her hangi bir sorun yaşamaması için tüm çalışmaları yapacağız. Yola çıkan vatandaşlarımızın da kış lastiğini takmalarını önemle rica ediyoruz" diye konuştu.

Sivas’ta artık standart ve kalite konuşuluyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”