Araç filosunu iki katına çıkarttı 

Araç filosunu iki katına çıkarttı

Araç filosunu iki katına çıkarttı
Araç filosunu iki katına çıkarttı Sivas Memleket
Bu içerik 184 kez okundu.

Sivas´ın Altınyayla ilçesi belediye başkanı Necmettin Mermer, çalışmaları ile ilçe halkının beğenisini topluyor. Mermer göreve başladığından buyana hizmet için kullanılan araç sayısını ikiye katladı.

YÜKSEL MENEKŞE

Altınyayla ilçesinin çehresini değiştiren AK Partili Necmettin Mermer, yaptığı hizmetler ile ilçe ve çevre köylerde yaşayan vatandaşların beğenesini topluyor. Belediye çalışmaları ve gayretleri ile adeta geleceğe hazırlanan ilçede, araç filosu da iki katına çıkartılarak vatandaşlara hizmet arttırıldı. Fiziki çalışmalar yanı sıra, kültürel çalışmalara da özel önem veren Başkan Mermer´in, halkın düğün ve nişan ihtiyaçlarını yapabilecekleri Tonus Kalesi´ni hizmete açtı. İlçeye bağlı bulunan köy sakinleri de Mermer´in ilçeyi düzene sokması sonrasında ihtiyaçlarını Sivas´a gitmeden karşılayabildiklerini dile getirdiler. Mermer´in Belediye Başkanı olduğu dönemde TRT başta olmak üzere görsel ve yazılı basında sık sık adından söz ettiren Altınyayla, geçen dört yılda köy görünümünden kurtarılarak şehirleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Araç filosunu iki katına çıkarttı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”