“Sevgi evlerinde kalan çocuk hepimizin” 

“Sevgi evlerinde kalan çocuk hepimizin”

“Sevgi evlerinde kalan çocuk hepimizin”
“Sevgi evlerinde kalan çocuk hepimizin” Sivas Memleket
Bu içerik 179 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Sevgi çocuk evlerinde çocukların hazırladığı programa katıldı. Sevgi çocuk evlerinde kalan çocukların herkesin çocukları olduğuna vurgu yapan Akkuş, “Onların milli ve manevi olarak yetiştirilmeleri bizim için çok önemli. Müftülük olarak her zaman yanlarındayız, onlar bizim her şeyimiz, onlar bizim hazinelerimizdir” dedi.

Sevgi çocuk evlerindeki çocukların Hz. Vahşiyi anlatan tiyatro gösterisi ve 7-12 yaş çocukların şiir ve ilahi dinletilerini dinleyen Akkuş, “Günümüzde hazinelerimizi, definelerimizi elimizden almaya gayret eden insanlar var. Mevlana der ki; ‘Günümüzde insan çalan, altın çalandan daha çoktur.’ O dönemde öyleyse, günümüzde de hakikaten insan çalanlar çok fazla. Dolayısıyla biz bu gençlerimizi çaldırmamaya gayret ediyoruz. Bu hususta elimizden geleni yapıyoruz. Biz şunu istiyoruz, “Gençlerimiz vatanını sevsin, devletini sevsin, bayrağın sevsin, ezanını sevsin, milletini sevsin, birbirini sevsin, milli ve manevi değerlerine sahip olsun istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”