“Sivas göz ardı ediliyor” 

“Sivas göz ardı ediliyor”

Sivas’ın sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisinde her fırsatta dile getirerek çözüm yolları aradıklarını vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, “Sivas’ımızın gerçekten çok eksiklikleri var. Sivas’ı hak ettiği yere hep beraber getirelim. Sesimizi gür bir şekilde duyuralım. Ama görülen ve bilinen sıkıntılara rağmen Sivas göz ardı ediliyor” dedi.

“Sivas göz ardı ediliyor”
“Sivas göz ardı ediliyor” Sivas Memleket
Bu içerik 329 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, “Sivas’ımızın gerçekten çok eksiklikleri var. Oldukça fazla sıkıntıları ve problemleri olan bir il Sivas. Sivas milliyetçi ve muhafazakâr bir kesimin olduğu bir şehir. Yani Sivas Yiğidolar şehri. Sivas’ı hak ettiği yere hep beraber getirelim. Sesimizi gür bir şekilde duyuralım. Eğer sizler sesinizi hiçbir yerde duyuramazsanız Sivas’a hiçbir şey vermezler” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinin sorunları ve sıkıntıları Sivil Toplum Kuruluşları, Sanayiciler ve İş adamları ile beraber hep gündeme getireceklerini ve çözülmesini isteyeceklerinin altını çizen Özyürek, “Sivas görüldüğü gibi değil. Ben bazı arkadaşlarımı uyarıyorum. Çok konuşulmak hiçbir şey ifade etmez. Susmak ta oldukça kötü bir şey. Çünkü hiçbir şeyi ifade edemiyorlar sadece sessiz kalıyorsunuz Sivas’a da hiçbir katkınız olmuyor. Bizde diyoruz ki bizde yürek ve cesaret var. Allahtan başka kimseden korkmuyoruz. Tek sevdamız Sivas ve Sivas için mücadele edeceğiz.  Sivas’ı Sivas’ın yiğit insanları ile birlikte ayağa kaldıracağız. Örneğin komşularımız 6. Bölge teşvikinden yararlanırken halen Sivas 4. Bölge teşvik kapsamından faydalanıyor. Ama kriter ve fizibilite raporlarında komşularımızla eşitiz. Açıkçası Sivas göz ardı ediliyor. Bütün kötü projelerde pilot il olarak kullanılan Sivas birinci sırada iken ilimiz neden iyi projelerde ilk sıralarda yer almıyor?. Sivas hep göz ardı ediliyor. Dünya genelinde 5 milyon Sivaslının olduğu bir yerde Sivas asla göz ardı edilemez. Seçimlerde önce Sivas’ı sonra 16 ilçesini alacağız Milliyetçi Hareket Partisinin bayrağını dikeceğiz. Kimliğinde Sivas yazan yiğitlere hizmet edeceğiz. Kardeşlerimize eşimize dostumuza değil kimliğinde Sivas yazan gardaşlarımı ayırmadan kayırmadan eşit bir şekilde hizmet edeceğiz. Sivas’ta yeni bir sayfa açıyoruz. Oda yiğitlerin sayfası” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”