“Sivas yeniden ‘Doğan Ürgüp’ diyecek” 

“Sivas yeniden ‘Doğan Ürgüp’ diyecek”

“Sivas yeniden ‘Doğan Ürgüp’ diyecek”
“Sivas yeniden ‘Doğan Ürgüp’ diyecek” Sivas Memleket
Bu içerik 285 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Uğur Bulut,  31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan mahalli seçimlerde Sivas Belediye Başkanlığını alacaklarını söyledi.

Çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla seçimlere hazırlandıklarını aktaran Bulut, “Milletimizin teveccühü çok çok iyi. Bu teveccühü devam ettirerek ipi göğüsleyen taraf olmak istiyoruz. Biz kesinlikle ve kesinlikle alışılagelmişin ötesinde bir belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. Çözüm odaklı, şehrimizin ufkunu açan, şehrimiz insanına istihdam noktasında katkısı olabilecek bir belediyecilik anlayışıyla geliyoruz” dedi.

Sivas’ın yeniden Doğan Ürgüp diyeceğinin altını çizen Bulut, “Özellikle vatandaşın son süreçteki  ilgisinden çok memnunuz. Vatandaşın 2009-2014 yılları arasında Doğan Bey’in yapmış olduğu belediyecilikten büyük bir memnuniyeti var. Dolayısıyla bu manada Sivas bir özlem, bekleyiş içerisinde. Sivas yeniden ‘Doğan Ürgüp’ diyecek. Kesinlikle ayırmadan, kayırmadan her kesime yönelik belediyecilik anlayışı sergileyeceğiz. Sivaslının en büyük sıkıntısı olan sağlık, eğitim ve istihdam noktasındaki sorunları hükümetimizle, Genel Başkanımızla birlikte çalışarak çözeceğiz. Yarıda bıraktığımız projelerin hepsinin çalışmalarını yapacağız. Sivas’ın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Emaneti teslim almanın zamanı gelmiştir” ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”