Akülü araç dağıtımı yapıldı 

Akülü araç dağıtımı yapıldı

Akülü araç dağıtımı yapıldı
Akülü araç dağıtımı yapıldı Sivas Memleket
Bu içerik 231 kez okundu.

Hayırsever vatandaşlar ile engelli öğrencileri bir araya getiren İl Milli Eğitim Müdürlüğü, engelli öğrencilere akülü araç dağıtımı gerçekleştirdi.

YÜKSEL MENEKŞE

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla Vali Zübeyir Kemelek İlk ve Ortaokulu’nda program düzenlendi. Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen programda hayırsever gurbetçiler tarafından gönderilen 14 akülü engelli aracı sahiplerine teslim edildi. Programa Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, akülü araçların engelli vatandaşlara ulaşmasına katkı sağlayan hayırsever İbrahim Öztürk, Okul Müdürü İbrahim Çetin, engelli vatandaşlar ve aileleri ile öğretmen ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerinden oluşan halkoyunları ekibi gösteri sundu. Gösterinin ardından Vali Zübeyir Kemelek İlkokulu öğrencileri tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı ve şiirler okundu. Daha sonra özel eğitim sınıfı öğrencilerince hazırlanan skeç sahnelendi. Program, özel eğitim sınıfı öğrencilerince hazırlanan koro çocuk şarkıları ile sona erdi.

Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, programın sonunda yurt dışındaki hayırsever vatandaşlarca gönderilen akülü araçların Sivas’taki engelli vatandaşlara ulaşmasına katkı sağlayan hayırsever İbrahim Öztürk’e teşekkür plaketi takdim etti. Daha sonra akülü engelli araçları için kura çekimi gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve engelli vatandaşların yüzünü güldüren hayırsever vatandaşlara, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Akülü araç dağıtımı yapıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”