Vatandaşın istediği projeleri yapacağız 

Vatandaşın istediği projeleri yapacağız

Vatandaşın istediği projeleri yapacağız
Vatandaşın istediği projeleri yapacağız Sivas Memleket
Bu içerik 414 kez okundu.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerde göreve gelmesi halinde yapılacak çalışmalardan söz etti. Bilgin, ‘’Devam eden projeleri aynı kararlılıkla devam ettireceğiz, yeni projelerimizi oluşturacağız. Yapılanı vatandaşın beğeneceği proje değil, vatandaşın istediği projeler ortaya koyacağız’’ dedi.

YÜKSEL MENEKŞE

Geçen hafta sonu Sivas’a gelerek seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, hedefleri hakkında bilgi verdi. Tüm çalışmalarını istişare ve ben değil biz mantığı ile yürüteceklerini ifade eden Bilgin, ‘’AK Parti’nin siyaset anlayışında ben yok biz kavramı vardır. Bu kavramın içerisine şehirde yaşayan herkes giriyor. Tüm sivil toplum örgütlerimiz, unvanı makamı olmasa dahi şehre hayali olan, sözü olan herkesle birlikte bu şehre hizmet edeceğiz. Bir öğrenci kardeşimizin şehre dair bir düşüncesi varsa onu dinleyeceğiz, düşüncelerini hizmetlerimize yansıtacağız. Bir mahalleye bir hizmet götüreceğimiz zaman muhtarımızın önderliğinde mahalle sakinleriyle bir araya geleceğiz onları dinleyeceğiz.

Sivaslı hemşerilerimiz bizi tanıyor biliyor. 3 Kasım 2002’den bu yana hem merkezi hükümette hem de yerel yönetimlerde devrim niteliğinde projeleri hayata geçiren bir partinin adayıyız. 2004 öncesi Sivas’ı hatırlarsak, suyumuz akmıyordu, hava kirliliği vardı birçok sorun vardı. AK Parti belediyeciliğinin bu işi devralmasıyla Sivas çağ atladı, çehresi değişti. Biz de bu noktada hemşerilerimizle birlikte AK Parti belediyecilik anlayışı ile şehre hizmet edeceğiz. Devam eden projeleri aynı kararlılıkla devam ettireceğiz, yeni projelerimizi oluşturacağız. Yapılanı vatandaşın beğeneceği proje değil, vatandaşın istediği projeler ortaya koyacağız ve aynı şekilde AK Parti belediyeciliğinin çıtasını daha da yükseğe çıkartacağız’’ dedi.

Vatandaşın istediği projeleri yapacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”