miting coşkusuyla karşılandı 

miting coşkusuyla karşılandı

miting coşkusuyla karşılandı
miting coşkusuyla karşılandı Sivas Memleket
Bu içerik 413 kez okundu.

AK Parti Sivas Belediye Başkanı Adayı Hilmi Bilgin, Cumartesi günü Sivas’a gelerek seçim çalışmalarını başlattı. AK Parti binası önünde yapılan karşılamada, yaklaşık 3 bin vatandaşın katılımı ile miting coşkusu yaşandı.

YÜKSEL MENEKŞE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti Sivas Belediye başkanı adaylığını açıklamasından sonra Cumartesi günü Sivas’a gelen Hilmi Bilgin, seçim çalışmalarını başlattı. Parti binası önünde yapılan karşılama programına Hilmi Bilgin’in yanı sıra, Milli Savunma Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Milletvekili Habip Soluk, teşkilat mensupları ve yaklaşık 3 bin partili iştirak etti. Bayraklar ve sloganlarla coşkulu bir şekilde karşılanan Hilmi Bilgin, AK Parti belediyeciliğini ‘’İstişare ve ortak akıl bizim önümüzdeki dönem şaşmaz prensibimiz olacak’’ dedi. Programda bir konuşma yapan Milli Savunma Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz, ‘’Sivas’ımızda iki dönem hizmet veren Sami Aydın kardeşimize ve onun ekibine teşekkür ediyorum. Şimdi hizmet bayrağını taşıma görevi için Hilmi Bilgin kardeşimiz aday. Hilmi Bilgin kardeşimizi hem AK Partimiz tanır, hem Sivaslı tanır. Hilmi Bilgin kardeşimizin şimdiye kadar yaptığı hizmetlerin çok daha büyüğünü inşallah önümüzdeki dönemde, belediye başkanımız olarak yapacaktır. Daha çok çalışacağız, herkesi kucaklayacağız’’ dedi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin ise yaptığı konuşmada, ‘’İlk günkü aşkla, haydi Bismillah diyerek başlattığımız hizmet yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayan Sultanşehirin güzel insanları hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Sivas’ın çehresini değiştiren, kurucu il başkanımız, iki dönem belediye başkanlığı yapan Sami aydın başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte de, hem seçim çalışmaları boyunca, hem de 1 Nisandan itibaren AK Parti ailesi olarak hep birlikte bu güzel şehrimize kara sevdamız Sivas’a birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Ak parti hizmet müessesesidir, insan odaklı siyaset yapan bir partidir. Ak parti belediyeciliğinin temelinde 1994 ruhu vardır. 94 yılında liderimiz İstanbul belediye başkanı olduğunda, kendinden önceki İstanbul’un sıkıntılarını hatırlayalım. Bizler 94 ruhu ile şehrimize hizmet ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. Sivas’ta 2004 yılında başlayan AK Parti belediyeciliği, inşallah 2019 yılı Nisan ayı ile birlikte devam edecek. Cumhurbaşkanımız defaatle söylüyor; biz hizmetlerimizi tam anlamıyla yapacağız ve insanların gönlünü fethedeceğiz, ne yapacaksın onlarla birlikte yapacağız. Vatandaşımız ile istişare ederek çalışmalarımızı yürüteceğiz. İstişare ve ortak akıl bizim önümüzdeki dönem şaşmaz prensibimiz olacak. Bizim davamızda, ben yok biz vardır. Bizim davamız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlığıdır. Birliğimizi beraberliğimizi bozmaya çalışanlara Rabbim fırsat vermesin’’ dedi.

miting coşkusuyla karşılandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”