ENGELLERİ SPORLA AŞIYORLAR 

ENGELLERİ SPORLA AŞIYORLAR

Engelliler yaşama spor ile bağlanmaya devam ediyor. Sivaslı engelli sporcular 2018 yılında elde ettikleri üst düzey başarılarla büyük beğeni topluyor.

ENGELLERİ SPORLA AŞIYORLAR
ENGELLERİ SPORLA AŞIYORLAR Sivas Memleket
Bu içerik 198 kez okundu.

Engelliler, engelleri spor ile aşmaya devam ediyor. Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Sivas’ta faaliyet gösteren engelli kulüpler 2018 yılında ortaya koydukları performanslarla dikkat çekiyor. Görme Engelliler, İşitme Engelliler, Bedensel Engelliler, Özel Sporcular, kulüpler bazında yarışma ve müsabakalarda yer alıyor. Futbol, yüzme, satranç, atletiz, judo, halter, masa tenisi, baccia ve atletizm branşlarında il, ulusal ve uluslararası başarılara imzalar atan Sivaslı kulüpler, maddi ve manevi anlamda ise istenilen ve beklenen destekleri alamıyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde verdikleri mesajlarda destek çağrısında bulunan kulüp yetkilileri verilecek desteklerle çok daha geniş kitleye spor yaptırma şanslarının ortaya çıkacağını ifade ediyor. Halter branşında Görme Engelliler Dünya Şampiyonasında Burak Aydın, gümüş madalya, Bedensel Engelliler Halter Avrupa Şampiyonasında Abdullah Kayapınar gümüş madalya kazanarak Sivas’ı ve Türkiye’yi yurt dışında çok iyi şekilde temsil ettiler. .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”