SOSYAL BİLİMLERİ TEMSİL EDECEKLER 

SOSYAL BİLİMLERİ TEMSİL EDECEKLER

Sivas’ın okçuluk branşında son dönemlerde yetiştirdiği önemli isimlerden Buse Ataş ve Görkem Yılmaz, okullararası yarışmalarda Prof. Dr. Necati Erşan Sosyal Bilimler Lisesi’ni temsil edecek.

SOSYAL BİLİMLERİ TEMSİL EDECEKLER
SOSYAL BİLİMLERİ TEMSİL EDECEKLER Sivas Memleket
Bu içerik 268 kez okundu.

 

Okçuluk branşında Sivas’ın son dönemlerde yetiştirdiği en önemli isimler arasında yer alan Buse Ataş ve Görkem Yılmaz, okullararası yarışmalarda Sosyal Bilimler Lisesi adına yarışacak. Kulüplerarası yarışmalarda Telekomspor ve Gençlikspor adına yarışlarda yer alan Ataş ve Yılmaz, okullararası yarışlarda ise aynı okul adına ter dökecek. Makaralı ve klasik dalda yapılacak okullu gençler kategorisinde okçulukta yer alacak iki yetenekli ismin, okullararası yarışmalarda kategorilerinde başarılı olması bekleniyor. Eğitim ile sporu yanyana iyi şekilde götürmenin önemini bildiklerini belirten Buse Ataş ve Görkem Yılmaz, “ Bizim için  eğitim ve spor çok önemli. İkisini aynı anda başarılı şekilde götürmenin çabası içindeyiz. Şuana kadar herşey yolunda gidiyor. Bundan sonrada inşallah daha iyi gider” ifadelerini kullanıyorlar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörlerinden Pınar Demir, Buse Ataş ve Görkem Yılmaz’dan bu sezon hem okullar hemde kulüplerarası yarışmalarda üst düzey performanslar beklediklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Anadolu Tarih ve Kültür Birliği Buluşmaları"
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”
“Yeni hastane ile ilgili problem yok”