Uzay hayallerini yansıttılar 

Uzay hayallerini yansıttılar

Kayadibi Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencileri ‘Uzay Yürüyüşü’ adlı etkinlik düzenledi. Öğrencilerin uzay hayallerini yansıttıkları etkinliğin açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı gerçekleştirdi.

Uzay hayallerini yansıttılar
Uzay hayallerini yansıttılar Sivas Memleket
Bu içerik 28042 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Merkeze Bağlı Kayadibi Köyü İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Vehbi Yıldırım ile bir süre görüşen Savaşçı, okulun durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra okul binasında incelemelerde bulunan Savaşçı, sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Fen Bilimleri Öğretmeni Buket Soğuk tarafından hazırlanan Uzay Yürüyüşü adlı ünite sonu etkinliğinin açılışını da gerçekleştiren Savaşçı, etkinliğin detayları hakkında Soğuk’tan bilgi aldı. Etkinlikte görev alan öğrencilere daha önce bir rasathane görüp görmediklerini soran Savaşçı, sadece resimlerde gördüklerini söyleyen öğrencilere sürpriz yaparak onları İstanbul’da bir rasathane ziyareti de içeren geziye gönderme sözü verdi. Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Savaşçı, öğretmenlerin görü, öneri ve taleplerini dinledi.

Uzay hayallerini yansıttılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar