Sınav öncesi çorba, rektörden 

Sınav öncesi çorba, rektörden

Cumhuriyet Üniversitesi geçen yıl başlattığı öğrencilere çorba ikramı uygulamasını bu yıl da sürdürüyor. Rektör Alim Yıldız ve rektör yardımcısı Ünal Kılıç Merkezi Kütüphanede öğrencilere çorba ikramında bulundular.

Sınav öncesi çorba, rektörden
Sınav öncesi çorba, rektörden Sivas Memleket
Bu içerik 59355 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Cumhuriyet üniversitesinde, sınav öncesi uzun saatler kütüphanede ders çalışmak zorunda kalan öğrencilere destek olmak ve derslerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla çorba ikramı yapılıyor. Öğrenciler tarafından beğeniyle karşılanan uygulamada, Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Kılıç Merkezi Kütüphanede öğrencilere çorba ikramında bulundular. Öğrenciler yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Bu zorlu final haftasında sabahtan akşama kadar kütüphanede ders çalıştığımız için Rektörlüğümüzün ve Kütüphane yönetiminin böyle bir hizmet vermesinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Sınav öncesi çorba rektörden
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar