Cebiniz değil kombiniz yansın 

Cebiniz değil kombiniz yansın

Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte kombi bakımının zamanının da geldiğini ifade eden Kombi Ustası İbrahim Çetin, vatandaşlara kombi bakımını ihmal etmemeleri konusunda çağrıda bulundu.

Cebiniz değil kombiniz yansın
Cebiniz değil kombiniz yansın Sivas Memleket
Bu içerik 44672 kez okundu.

SÜMEYRA DENİZ

Doğalgazın en çok kullanıldığı kış mevsiminin iyiden iyiye kendini hissettirdiği şu günlerde kombicilerin işleri de yoğunluk kazandı. Kombi bakımının ihmal edilmemesi gerektiğini kaydeden Çetin, “ Kombilerin yıllık bakımının yapılması oldukça önemlidir sadece maddi tasarruf açısından değil, hayati tehlikeler açısından da önem arz eder” dedi.

“YILLIK PERİYODİK KOMBİ BAKIMI ŞART”

Periyodik kombi bakımının faturaya yüzde 20 ila 30 gibi bir tasarruf sağladığını kaydeden Çetin,  “ Bakım yapılmayan kombiler zaman zaman gaz kaçaklarının yanı sıra fazla doğalgaz kullanımına da sebep olabiliyor bu sebeple bakımınızı geciktirmeyin cebiniz değil kombiniz yansın” şeklinde konuştu.

 

Cebiniz değil kombiniz yansın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar