“Sivas hak ettiği yeri alacak” 

“Sivas hak ettiği yeri alacak”

“Sivas hak ettiği yeri alacak”
“Sivas hak ettiği yeri alacak” Sivas Memleket
Bu içerik 41013 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, “Yatırım ve teşvik uygulamalarında 4. Bölge illeri arasında bulunan ilimizin 6. Bölge kapsamına alınması için İsmet Yılmaz Bakanımızın Başkanlığında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüştük. Yeni bir çalışma yapılacak. Onunla da ilgili Sivas hak ettiği yeri alacak” dedi.

Sivas’ın belirli bir dengeleri olduğunu aktaran Ekinci, “Sivas’ın sanayileşmesi adına hükümetten aldığı bir pay var. Evet en fazla teşviki alalım da bu teşvikler hesaplanınca belirli kriterler var. Sivas’ı çok gariban göstermek doğru değil diye düşünüyorum. Sivas devlet yatırımlarından AK Parti iktidarları döneminde en çok katkıyı alan 9’uncu ilimiz. Burada Sivas’a sahip çıkılmıyor gibi bir havanın estirilmesini çok doğru bulmuyorum. Sivas’ın 6. Bölge teşvik kapsamına alınması için konuyu gündeme getiren Sivaslı vekillere teşekkür ediyoruz. Sivas’ın beklentilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gündeme getirdikleri için. Ama konuşmak kolay yapmak sorumluluk ister. Burada iktidar olarak ne söz verdikse yapan bir iktidarız. Biz laf üstüne laf koymaya değil taş üstüne taş koymaya odaklandık. Bizim yaptığımız eserler konuşur. Sivas’a son 16 yılda yapmış olduğumuz hizmetleri hemşerilerimizin takdirindedir. Sivas en fazla yatırım alan 7 il de olabilir ancak bu sadece AK Partili vekillerle değil diğer milletvekillerimizle birlikte başarmak için uğraşacağız. Konuyla ilgili çalışmalar sürüyor” ifadelerini kullandı.

“Sivas hak ettiği yeri alacak”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar