“Bin 300 aileye gıda yardımı yapılıyor” 

“Bin 300 aileye gıda yardımı yapılıyor”

“Bin 300 aileye  gıda yardımı yapılıyor”
“Bin 300 aileye  gıda yardımı yapılıyor” Sivas Memleket
Bu içerik 34289 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Hayat Ağacı Derneğinden ayda bin 300 kişinin gıda yardımı aldığını söyledi.

Sivas’ta yaşayan ve ihtiyaçlı olan insanların dilenmesini engellemek adına Hayat Ağacı Derneği vasıtasıyla yardımlarda bulunduklarının altını çizen Özaydın, “İlimizde ne kadar yardıma ihtiyaçlı aile varsa şeffaf ve adaletli bir şekilde yardımlar yapılıyor. Sivas’ta organize halinde dilenenler hariç kesinlikle dilenme durumunda olan kimse yok” dedi.

Dilenenlerin Sivaslı olmamasının memnuniyet verici olduğunu ifade eden Özaydın, “Yani açıkça ilimizde dilenecek kadar yardıma muhtaç kimse yok diyebilirim. Şuan itibari ile ayda bin 300 aile gıda yardımı alıyor. Gıda yardımı alan kişilerin evine giren gelirlere göre yardımlarda bulunuyoruz. 2 Ayda bir bin 500 kişi 6 ayda bir 2 bin kişi yardım alıyor. 2 ayda bir yardım alan ailenin gelirine bakıyoruz ona göre gıda veriyoruz. Ayda 4 ton et dağıtıyorum. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi kişilerin çalışması için iş yönlendirmelerinde bulunuyoruz. Temel gıda temizlik ve yakacak yardımları yaparak ihtiyaç sahiplerinin hayata tutunmalarını sağlıyoruz. Hedef kitlemizde ihtiyaç sahipleri, dul, yetimler ve engelliler. İş bulmakta zorlanan yetişkinlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başka ülkelerden bizlere sığınan mültecilere de yardımlarda bulunuyoruz. Bizim tek ölçümüz sadece fakirlik ölçüsüdür. Dini, inancı, mezhebi ne olursa olsun ayırt edemeden yardımda bulunuyoruz. Bizim tek hedefimiz insan. İnsana hizmet etmek için yapılan yardım hareketi. Yardım yaparken de insanların onurunu zedelemeden yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bin 300 aileye gıda yardımı yapılıyor”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar